Saulės lęšiai – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori suderinti akinius nuo saulės su jiems reikalinga regėjimo korekcija. Šie lęšiai užtikrina 100% UV apsaugą.

Saulės lęšiai užtikrina 100% UV apsaugą.

Tonuoti lęšiai gali būli įvairių spalvų, atspalvių ir pereinančio tamsumo. Šie lęšiai gali būti įvairaus plonumo indekso (1.5, 1.6, 1.7..) ir dengti antirefleksine danga tiek iš išorės, tiek iš vidaus!

Tonuoti lęšiai gali būli įvairių spalvų, atspalvių ir pereinančio tamsumo.

Poliarizuoti lęšiai turintys kietintą ir antirefleksinę dangas. Poliarizuoti lęšiai padidina natūralų spalvų jutimą, pageriną kontrastą ir matomumą. Standartiniai lęšiai apsaugantys nuo saulės sumažina ryškumą, bet neužkerta kelio akinimui, kurį sukelia šviesos atspindžiai nuo plokščių, spindinčių paviršių, pvz. nuo šlapios ar apledėjusios kelio dangos. O poliarizuoti lęšiai sumažina atspindžius nuo horizontalių paviršių, užtikrina naudotojo saugumą ir komfortą tiek vairuojant, tiek vykdant bet kokią veiklą gryname ore.

Rekomenduojama vairuojantiems, slidinėjantiems, užsiimantiems vandens sportu.

Galimos spalvos: ruda ir pilka.

Drivewear – poliarizuoti fotochrominiai lęšiai, kurie tamsėja už automobilio stiklo. Bet kokiomis oro sąlygomis, dienos šviesoje šie lęšiai užtikrina vairuotojui komfortą ir saugumą.

Drivewear – poliarizuoti fotochrominiai lęšiai, kurie tamsėja už automobilio stiklo.

Poliarizuoti saulės lęšiai montuojami tik į pilną rėmą.

NAUJIENA! HOYA SPORTS lęšiai montuojami į sportinius gaubtus akinių rėmelius. Lęšių aukšta bazinė kreivė užtikrina platų matymo lauką įvairiais atstumais. Lęšių spalvą galima rinktis iš plataus, kontrastą suteikiančių spalvų spektro.
SKYVISION KONTAKTAI

Naugarduko g. 84, Vilnius
I-V 10-19,

VI-VII 10-18,
Tel. + 370 645 36640
Žemėlapis >

Sausio 13-sios g. 2, Vilnius
I-V 10:30-19,

VI-VII 10-18, 
Tel. + 370 612 01118; 
Žemėlapis >