OPTI-FREE PureMoist

Visų tipų minkštus kontaktinius lęšius saugiai ir efektyviai nuvalysite naudodami specialų skystį Opti-Free PureMoist. Daugiafunkcinis lęšių priežiūros tirpalas veikia kaip baltymų šalinimo, apsaugos nuo lipidų ir kitų apnašų susidarymo bei dezinfekcijos priemonė. Juo ne tik galėsite skalauti kontaktinius lęšius, bet ir jai užpildyti lęšių konteineriukus nakčiai.

Opti-Free PureMoist - daugiafunkcinis lęšių priežiūros tirpalas veikia kaip baltymų šalinimo, apsaugos nuo lipidų ir kitų apnašų susidarymo bei dezinfekcijos priemonė.

Šis lęšių skystis – tikras išsigelbėjimas jautrios akims. Naujos karto drėkinimo sistema HydraGlyde apgaubia lęšį drėgmės sluoksniu ir ją išlaiko net iki 16 val. nešiojimo. Taip užtikrinami komfortabilūs pojūčiai visą dieną, kol kontaktiniai lęšiai yra akyse.

Nedidelės talpos (90 ml) skysčio buteliukas ir konteineriukas leis lęšių priežiūros rinkinį nešiotis su savimi. Atidarius buteliuką, skystį būtina sunaudoti per 6 mėnesius.

OPTI-FREE Express

OPTI-FREE® Express® tirpalas skirtas visų rūšių minkštiems kontaktiniams lęšiams dezinfekuoti, valyti, skalauti, mirkyti ir laikyti. Atidarius OPTI-FREE Express flakoną, tirpalą galima naudoti iki 6 mėn. Prieš naudodami šį tirpalą būtinai pasitarkite su savo akių gydytoju ar optometristu bei perskaitykite naudojimo instrukciją.

OPTI-FREE® Express® tirpalas skirtas visų rūšių minkštiems kontaktiniams lęšiams dezinfekuoti, valyti, skalauti, mirkyti ir laikyti.

OPTI-FREE Replenish

Opti-Free Replenish - tirpalas skirtas lęšių nešiotojams, jaučiantiems diskomfortą dėl sausumo akyse. Puikiai valo baltymines apnašas ir sankaupas ant kontaktinių lęšių, dezinfekuoja bei drėkina. Opti-Free Replenish padeda ilgiau išlaikyti drėgnumo pojūtį akyje nei įprastas Opti-Free Express. Tirpalo pakuotėje yra lęšių dėkliukas. Atidarytą tirpalą reikia sunaudoti per 6 mėnesius.

Opti-Free Replenish - tirpalas skirtas lęšių nešiotojams, jaučiantiems diskomfortą dėl sausumo akyse.

Opti-Free Replenish tirpalo savybės: padeda daugumai pacientų palaikyti akis baltas (be paraudimų), atkuria lęšio drėgnumą, leidžia daugumai pacientų matyti aiškų vaizdą iki dienos pabaigos, tinka jautrioms akims, dezinfekuoja, turi priešbakterinių ir priešgrybelinių savybių.

UNIKA PLUS hyal

Unika Plus Hyal – aukščiausios kokybės tirpalas visų tipų minkštų kontaktinių lęšių priežiūrai. UNIKA PLUS hyal praturtintas hialurono rūgštimi, turinčia išskirtinių privalumų lęšių priežiūros srityje. Svarbiausi jų – gebėjimas pritraukti ir sulaikyti drėgmę kontaktiniuose lęšiuose bei užtikrinti itin gerą lęšių drėkinimą. Dėka unikalių UNIKA PLUS hyal savybių yra užtikrinamas ilgesnis ir patogesnis kontaktinių lęšių nešiojimas.

Unika Plus Hyal – aukščiausios kokybės tirpalas visų tipų minkštų kontaktinių lęšių priežiūrai.

ReNu Multiplus

ReNu Multiplus tirpalas skirtas visų rūšių minkštiems kontaktiniams lęšiams dezinfekuoti, valyti, skalauti, mirkyti ir laikyti. Efektyviai valo natūralias baltymines apnašas. Atidarius flakoną, tirpalą galima naudoti iki 6 mėn. Prieš naudodami šį tirpalą būtinai pasitarkite su savo akių gydytoju bei perskaitykite naudojimo instrukciją.

ReNu Multiplus tirpalas skirtas visų rūšių minkštiems kontaktiniams lęšiams dezinfekuoti, valyti, skalauti, mirkyti ir laikyti.

Biotrue™

Biotrue™ tirpalas veikia kaip jūsų akys. Tyrinėdama kaip akys pačios natūraliai valo, drėkina ir išlieka sveikos, Bausch+Lomb kompanija išrado naują unikalų tirpalą, kuris pasirūpins minkštais kontaktiniais lęšiais. Akių biologijos įkvėptas Biotrue™ tirpalas sujungė naujoves ir peržengė lęšių valymo ribas.

Biotrue™ universalus tirpalas yra skirtas kasdien maitinti, valyti, pašalinti baltymų nuosėdas, skalauti.

Biotrue™ universalus tirpalas yra skirtas kasdien maitinti, valyti, pašalinti baltymų nuosėdas, skalauti, chemiškai dezinfekuoti (nekaitinant) ir laikyti minkštus (hidrofilinius) kontaktinius lęšius, įskaitant silikonohidrogelio lęšius, kaip tai rekomenduoja akių priežiūros specialistas. Dezinfekcinės savybės gerokai viršija ISO ir FDA standartus. Dezinfekcija per 4 valandas. Atidarytas tirpalas galioja 6 mėnesius. Visos talpos komplektuojamos kartu su lęšių dėklu.

Biotrue™ tirpala naudokite su minkštais (hidrogeliniais) hidrogelio arba silikono-hidrogelio kontaktiniais lešiais. Prieš imdami lešius, visada nusiplaukite rankas. Kasdien savo lešius laikykite tik šviežiame Biotrue™ tirpale. Kas 30 dienu keiskite savo lešiu dekla. Patikrinkite, kad po kiekvieno panaudojimo tirpalo buteliukas butu sandariai uždarytas. Kreipkites i gydytoja iškart, jei Jusu akys labai paraustu, taptu jautrios ar nepatogiai jaustusi.

SKYVISION KONTAKTAI

Naugarduko g. 84, Vilnius
I-V 10-19,

VI-VII 10-18,
Tel. + 370 645 36640
Žemėlapis >

Sausio 13-sios g. 2, Vilnius
I-V 10:30-19,

VI-VII 10-18, 
Tel. + 370 612 01118; 
Žemėlapis >